Osobiście wychodzę z załozenia, które widzisz poniżej. I Tobie też zdecydowanie to polecam:

Zanim w jakikolwiek sposób zainwestuję swoje pieniądze, najpierw inwestuję swój czas i zasoby w zrozumienie tego co chcę zrobić.

Siedząc przed wykresami zdecydowałem, że moją wiedzę przełożę na kursy służące pomocą innym kolejnym adeptom tego sposobu budowania swojego dochodu. W materiałach skupiam się przede wszystkim na praktycznym zastosowaniu wiedzy i narzędzi do systematycznego zarabiania pieniedzy na Forex. Oglądasz, rozumiesz, możesz wykonać to samodzielnie. Przekazane tak prosto, że pojmie to przeciętny człowiek, który wie jak włączyć komputer. Bez „szkół”, wiedzy o ekonomii, budowaniu skomplikowanych systemów informatycznych itp. „Lanie wody” i budowanie niesamowitej „otoczki” w celu podkreślenia własnego EGO zostawiam innym „ekspertom” (coraz częściej zalatującym wschodnim akcentem).

Ważna informacja:

Systemy płatnosci, z jakimi pracuję to absolutnie sprawdzone i wiarygodne rozwiązania:
– PayPal
– Stripe – Globalny system płatności kartami (w Polsce trochę mniej znany).

Szkolenia:

Prosty Sygnał Wejścia w Rynek

Rozwiązanie, które prezentuję w tym kursie z powodzeniem stosuję od lat. Ostatnio jeszcze je uprościłem. Myślę, że to co przedstawiam jest już tak oczywiste, iż potrafi je pojąć każdy kto umie narysować prostą linię. Jednocześnie po nabraniu wprawy daje bardzo dobre efekty i systematycznie pozwala zarabiać na rynkach i instrumentach dajacych się przedstawić w forme wykresu.

Metoda ta generuje do kilkunastu sygnałów dziennie na pojedyńczym instrumencie, np. para GBPUSD czy USDCAD. Obserwacja kilku par walutowych daje niemal pewność wystąpienia okazji do zyskownych zagrań każdego dnia.