Broker do Scalpingu

Wybór właściwego konto i sam broker do scalpingu do bardzo istotny temat dla każdego tradera, dla każdej osoby, która myśli o regularnych zyskach z rynku Forex. Związane jest to z bardzo wieloma zagadnieniami. Po pierwsze bezpieczeństwo. Trzeba mieć brokera, który jest dużą, legalną, regulowaną przez inne instytucje firmą. Po drugie możliwości grania, czyli dostępne rynki, które umożliwiają każdemu graczowi znaleźć coś dla siebie. Po trzecie narzędzia, czyli możliwość personalizacji swojego warsztatu pracy z MT4, MT5 i cos własnego brokera. Dostępność platformy z poziomu kompa i smartfona. Dobre warunki, czyli stabilność notowań i niskie spready. Kolejna rzecz, to łatwość wpłacania i wypłacania środków. I to na wiele różnych sposobów. No i na koniec łatwość kontaktu z brokerem.

Z własnego doświadczenia i aby ułatwić życie poszukującym 🙂 mogę polecić brokera ICMarkets.

Jest to stabilna firma regulowana przez instytucje finansowe w Australii.

Inwestycję można zacząć już od 200$. Dźwignia nawet 1:500. Naprawdę dobry do scalpingu.  Oczywiście jak sprawdza się w scalpingu to tym bardziej sprawdzi się w dłuższych czasookresach.

Zresztą zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu poniżej. I najlepiej przetestowania demo. Działa identycznie jak realne konto.  I nawet jak nie wiesz o co chodzi, to możesz użyć moich darmowych „wskazówek” i poćwiczyć sobie w zaciszu swojego domu rano, wieczorkiem czy w nocy. Jak lubisz 🙂